Vystoupení v roce 2018

Moje nejbližší vystoupení by se měla uskutečnit v srpnu.

Logo festivalu Zázračná planeta Země

Logo festivalu Zázračná planeta Země

Nejprve bych měl zapět na festiválku Zázračná planeta Země v botanické zahradě v Bečově nad Teplou, a to 4. srpna 2018 někdy odpolredne (více zde: http://zazracnaplanetazeme.unas.cz/ – z dalších vystupujících bych připomněl hlavně Jiřího Poutníka, kterého pamatuji z předloňska, a tuším i skupinu Antareya – zajímavě samozřejmě vypadají i ti ostatní). Jen upozorňuji, že letos – ač je můj žánr uváděn jako biblický folk – bych rád zahrál jen část svých zhudebněných biblických příběhů (někdy ve značně „neortodoxním“ zpracování), aby se dostalo i na skladby jiné – například bych nerad opomněl Karla Hlaváčka, jehož jsem již připomněl v předchozím článku a jehož několik básní jsem zhudebnil. Ale jak všechno nakonec dopadne, ukáže čas – každé mé vystoupení je tak trochu improvizací.

Mé druhé srpnové vystoupení by se mělo uskutečnit na Kozím mejdanu u Standy Pence o tři neděle později, tj. 25. srpna 2018. V tomto druhém případě je hodina začátku vystoupení značně nejistá, akce se vyznačuje značnou neorganizovaností (http://www.milkovice.cz, http://www.kozy.cz). Takže kdo mě chce zastihnout, nechť přijde radši někdy po ránu. Ostatně nejen kvůli mně – ono i tak je tam co poslouchat. Jinak Standa Penc (doufám, že se tím příliš neproviňuji proti GDPR, ale když o tom píše i na svém webu, tak snad ne…) trpí určitými zdravotními problémy (Zmínka je i v pozvánce na letošní Kozí mejdan zde: http://www.milkovice.cz/prijedte-na-kozi-mejdan-2018/) a na udržení provozu své usedlosti bude vděčný za každou pomoc, jak finanční, tak v podobě rukou přiložených k dílu (více zde: http://www.milkovice.cz/prosim-pomozte-milkovicim/).

Uvažuje se i o vystoupení v pražské Unitarii, snad letos na podzim, ale to ještě není dojednáno.

O co jste letos už přišli:

  • O večer ke 120. výročí smrti Karla Hlaváčka (15. června)
  • O moje vystoupení na hudebním festivalu v Bezzecce (21. června)
Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Oznámení se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář k příspěvku

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.